En kopp på ett bord

 

Vi på KK

 

På kultur och kommunikation arbetar lärare och forskare med bakgrund inom olika humanistiska ämnen. Här presenterar vi oss. Kontakta oss gärna om du vill veta mer!

 



Avdelningschef:

Pirjo Elovaara

E-post: pirjo.elovaara@bth.se

Telefon: 0455-385556

_______________________________________________________________________

Studierektor:

Anna Zedig

E-post: anna.zedig@bth.se

Telefon: 0455-385222

 


 

Victoria Dryselius (tjänstledig vt12)

E-post: victoria.dryselius@bth.se

Telefon: 0455-385384

 

Maria Engberg

E-post: maria.engberg@bth.se

Telefon: 0455-385367

 

Lissa Holloway-Attaway (programansvarig LCDM)

E-post: lissa.hollowayattaway@bth.se

Telefon: 0455-385366

 

Malin Jogmark (Programansvarig DKK)

E-post: malin.jogmark@bth.se

Telefon: 0455-385330


Talan Memmott

E-post: talan.memmott@bth.se

Telefon: 0455-385322

 

Ann-Katrin Strand

E-post: ann-katrin.strand@bth.se

Telefon: 0455-385221

 

Gösta Viberg

E-post: gosta.viberg@bth.se

Telefon: 0455-385371

 


 


 

 

 

 


 


Redigera
Share Dela