Sökresultat

Sjöberg, Joakim

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • E-post: joakim.sjoberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Amanuens

Abghari, Shahrooz

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385875
  • E-post: shahrooz.abghari@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3126

Ahmadi Mehri, Vida

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • E-post: vida.ahmadi.mehri@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3116

Al-Saedi, Ahmed

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385825
  • E-post: ahmed.a.al-saedi@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: doktorand
  • Rum: J3116

Andersson, Niklas

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385834
  • E-post: niklas.andersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3341

Anwar, Mahwish

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385836
  • E-post: mahwish.anwar@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3116

Arlos, Patrik

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385444
  • E-post: patrik.arlos@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J3620

Arnesson, Andreas

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385803
  • E-post: andreas.arnesson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3337

Atanasova Stojanovski, Ljubica

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385844
  • E-post: ljubica.atanasova.stojanovski@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Institutionskoordinator
  • Rum: J3342

Bai, Guohua

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385848
  • E-post: guohua.bai@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J3321

BARANOVSKYI, Oleksii

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • E-post: oleksii.baranovskyi@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor

Bergenholtz, Erik

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385896
  • E-post: erik.bergenholtz@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3114

Bergqvist, Betty

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385827
  • E-post: betty.bergqvist@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3217

Blumbergs, Bernhards

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • E-post: bernhards.blumbergs@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Projektassistent

Boeva, Veselka

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385805
  • E-post: veselka.boeva@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J3123

Boldt, Martin

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385837
  • E-post: martin.boldt@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: J3120

Borg, Anton

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385854
  • E-post: anton.borg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J3117

Borg, Martin

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • E-post: martin.borg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt

Byström, Oliver

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • E-post: oliver.bystrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona

Carlsson, Anders

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385828
  • E-post: anders.carlsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3131

Carlsson, Bengt

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385813
  • E-post: bengt.carlsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J3219

Casalicchio, Emiliano

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385878
  • E-post: emiliano.casalicchio@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: J3129

Cheddad, Abbas

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385863
  • E-post: abbas.cheddad@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: J3112

Chu, Thi My Chinh

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385715
  • E-post: thi.my.chinh.chu@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Forskarassistent
  • Rum: J3223

Dasari, Siva Krishna

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385020
  • E-post: siva.krishna.dasari@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3128

Devagiri, Vishnu Manasa

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385830
  • E-post: vishnu.manasa.devagiri@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand

Eivazzadeh, Shahryar

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385415
  • E-post: shahryar.eivazzadeh@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Projektassistent
  • Rum: J3524

Elwardy, Majed

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385801
  • E-post: majed.elwardy@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3322

Eriksén, Sara

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385565
  • E-post: sara.eriksen@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor Emerita

Folino, Emil

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385732
  • E-post: emil.folino@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Förste universitetsadjunkt
  • Rum: J3340

Fu, Yu

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385832
  • E-post: yu.fu@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3335

Garro, Valeria

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385807
  • E-post: valeria.garro@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Biträdande universitetslektor
  • Rum: J3219

Goswami, Prashant

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385826
  • E-post: prashant.goswami@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J3624

Grahn, Håkan

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385804
  • E-post: hakan.grahn@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J3121

Henesey, Lawrence

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0454-385902
  • E-post: larry.henesey@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: K:HAMN 3-308 K:NA J3130

Hermanson, Birgitta

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385808
  • E-post: birgitta.hermanson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3210

Holmberg, Marcus

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385853
  • E-post: marcus.holmberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt

Hu, Yan

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385829
  • E-post: yan.hu@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J3619

Ilie, Dragos

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385871
  • E-post: dragos.ilie@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J3124

Josyula, Sai Prashanth

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385891
  • E-post: sai.prashanth.josyula@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3333

Karlsson, Christoffer

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385748
  • E-post: christoffer.karlsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3225

Kelkkanen, Viktor

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0454-385921
  • E-post: viktor.kelkkanen@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3331

Kusetogullari, Hüseyin

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385876
  • E-post: huseyin.kusetogullari@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Biträdande universitetslektor
  • Rum: J3127

Landbris, Mats-Ola

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385843
  • E-post: mats-ola.landbris@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3220

Lavesson, Niklas

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385675
  • E-post: niklas.lavesson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J3215

Lewenhagen, Kenneth

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385873
  • E-post: kenneth.lewenhagen@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3339

Liljeson, Mattias

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385822
  • E-post: mattias.liljeson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3113

Lillqvist, Martin

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385849
  • E-post: martin.lillqvist@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3228

Lundberg, Lars

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385833
  • E-post: lars.lundberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor/Dekan
  • Rum: J3211

Maksimov, Yuliyan

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385861
  • E-post: yuliyan.maksimov@bth.se
  • Tjänsteställe: Unknown
  • Tjänst: Industridoktorand
  • Rum: J3331

Memeti, Suejb

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385886
  • E-post: suejb.memeti@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor

Mendes, Emilia

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385874
  • E-post: emilia.mendes@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J3216

Momen, Nurul

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385858
  • E-post: nurul.momen@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3110

Navarro, Diego

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385809
  • E-post: diego.navarro@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3331

Nelsson, Anders

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385665
  • E-post: anders.nelsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3214

Netz, Marie

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385838
  • E-post: marie.netz@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J3125

Nilsson, Carina

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385662
  • E-post: carina.nilsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3111

Nordahl, Christian

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385897
  • E-post: christian.nordahl@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3114

Peng, Cong

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385879
  • E-post: cong.peng@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3335

Petersson, Stefan

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385731
  • E-post: stefan.petersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3226

Putta, Advaith

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • E-post: advaith.putta@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Projektassistent

Rezaei, Maryam

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • E-post: maryam.rezaei@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Projektassistent

Roos, Mikael

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385882
  • E-post: mikael.roos@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3338

Runesson, Lotta

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385651
  • E-post: lotta.runesson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Institutionskoordinator
  • Rum: J3110

Silonosov, Alexandr

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385855
  • E-post: alexandr.silonosov@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Projektassistent

Silonosova, Janna

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • E-post: janna.silonosova@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lärarassistent

Singh, Shailesh Pratap

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • E-post: shailesh.pratap.singh@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3623

Sjöholm, Kristoffer

Ståhle Nilsson, Joakim

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385888
  • E-post: joakim.stahle.nilsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3134

Sundstedt, Veronica

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385850
  • E-post: veronica.sundstedt@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent/prefekt
  • Rum: J3324

Tap, Hans

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385567
  • E-post: hans.tap@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J3319

Tkachuk, Roman-Valentyn

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385802
  • E-post: roman-valentyn.tkachuk@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand

Tran, Dang Ninh

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385831
  • E-post: dang.ninh.tran@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3322

Tutschku, Kurt

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385872
  • E-post: kurt.tutschku@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J3213

Törnqvist Krasemann, Johanna

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385881
  • E-post: johanna.tornquist.krasemann@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: K:NA J3118, K:HAMN 3-307

Vishnubhotla, Sai-Datta

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385880
  • E-post: sai-datta.vishnubhotla@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3333

Wadstein, Erik

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385631
  • E-post: erik.wadstein@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3318

Westphal, Florian

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385870
  • E-post: florian.westphal@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3119

Zepernick, Hans-Jürgen

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • Telefon: 0455-385718
  • E-post: hans-jurgen.zepernick@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J3222

Ødegård, Ove

  • Institution/Enhet: Institutionen för datavetenskap
  • E-post: ove.odegard@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Amanuens
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×