Sökresultat

Amini, Ehsan

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • E-post: ehsan.amini@bth.se
  • Tjänsteställe: Unknown
  • Tjänst: Gäst doktorand
  • Rum: H414B

Carlsson, Paul

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0454-385915
  • E-post: paul.carlsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: 3-330

de Petris, Linus

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0454-385919
  • E-post: linus.de.petris@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: 234

Elovaara, Pirjo

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0455-385556
  • E-post: pirjo.elovaara@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: 3-334 OCH C331

Falk, Anders

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0454-385917
  • E-post: anders.falk@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: 3-330

Fiedler, Markus

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0455-385653
  • E-post: markus.fiedler@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Professor
  • Rum: 3-336

Giger, Peter

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0454-385806
  • E-post: peter.giger@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: 3-330

Gullbrandson, Fredrik

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0454-385922
  • E-post: fredrik.gullbrandson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: 3-330

Hastrup, Sebastian

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0454-385927
  • E-post: sebastian.hastrup@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: 3-330

Heimdahl, Liselotte

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0454-385909
  • E-post: liselotte.heimdahl@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn

Helmisaari, Minnamari

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0454-385904
  • E-post: minnamari.helmisaari@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: 3-330

Irani, Ramin

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0455-385931
  • E-post: ramin.irani@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Projektassistent
  • Rum: C330

Johansson, Sven

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0455-385710
  • E-post: sven.johansson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/Prefekt
  • Rum: J3535

Johnson, Henric

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0455-385664
  • E-post: henric.johnson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor/Docent
  • Rum: J4221

Khatibi, Siamak

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0455-385591
  • E-post: siamak.khatibi@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: H 449 A

Nilsson, Daniel

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0454-385911
  • E-post: daniel.nilsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: 3-330

Nordwall, Andrea

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0454-385906
  • E-post: andrea.nordwall@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: 3-330

Ocasic, Silvio

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0454-385912
  • E-post: silvio.ocasic@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Institutionskoordinator
  • Rum: 3-141

Olofsdotter Bergström, Annika

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0454-385908
  • E-post: annika.olofsdotter.bergstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Unknown
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: 3-330

Schertell, Mattias

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0454-385914
  • E-post: mattias.schertell@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: 3-330

Skytt, Kristian

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0455-385706
  • E-post: kristian.skytt@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3547

Stockhaus, Martin

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • E-post: martin.stockhaus@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetsadjunkt

Strand, Ann-Katrin

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0455-385221
  • E-post: ann-katrin.strand@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: C323

Svegland, Jonas

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • Telefon: 0454-385929
  • E-post: jonas.svegland@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: 3-330

Trojer, Lena

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • E-post: lena.trojer@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Senior Professor
  • Rum: 3-336

Wen, Wei

  • Institution/Enhet: Institutionen för teknik och estetik
  • E-post: wei.wen@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: H471J
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×