Sökresultat

Börrefors, Johanna

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385681
  • E-post: johanna.borrefors@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt

Eklund, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • E-post: johan.eklund@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J2228

Flyborg, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385447
  • E-post: johan.flyborg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: H564C

Hjalmarsson, Johan

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385048
  • E-post: johan.hjalmarsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Fastighetsservicetekniker
  • Rum: A103

Hjortsberg, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385763
  • E-post: johan.hjortsberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3614

Lundström, Mats Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385302
  • E-post: matsjohan.lundstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor

Nordgren, Johan

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385105
  • E-post: johan.nordgren@bth.se
  • Tjänsteställe: Unknown
  • Tjänst: IT-chef
  • Rum: J4129

Persson, Johanna

  • Institution/Enhet: Kommunikationsavdelningen
  • Telefon: 0455-385215
  • E-post: johanna.persson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Kommunikatör
  • Rum: C228
  • Tjänstledig: Tjänstledig

Pilthammar, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för maskinteknik
  • E-post: johan.pilthammar@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Adjungerad universitetslektor

Richter, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385545
  • E-post: johan.richter@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: J3544

Sanmartin Berglund, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385471
  • E-post: johan.sanmartin.berglund@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: H570A

Silvander, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för programvaruteknik
  • E-post: johan.silvander@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Affilierad universitetslektor
  • Rum: H404B

Tell, Johanna

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385464
  • E-post: johanna.tell@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Biträdande universitetslektor
  • Rum: H585B

Törnqvist Krasemann, Johanna

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385881
  • E-post: johanna.tornquist.krasemann@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: K:NA J2226, K:HAMN 3-307
  • Tjänstledig: Tjänstledig

Wall, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för maskinteknik
  • Telefon: 0455-385509
  • E-post: johan.wall@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/ prefekt
  • Rum: J3414

Öinert, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385684
  • E-post: johan.oinert@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J3641
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×