Sökresultat

Allert, Camilla

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385449
  • E-post: camilla.allert@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5119A

Anderberg, Peter

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385436
  • E-post: peter.anderberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: H560G

Andersson, Ewa

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385478
  • E-post: ewa.andersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: H560B

Andersson, Therése

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385445
  • E-post: therese.andersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H560C

Augustsson, Catarina

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385439
  • E-post: catarina.augustsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5103B

Axén, Anna

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385430
  • E-post: anna.axen@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5103A

Berglund-Johansson, Catrin

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385432
  • E-post: catrin.berglund-johansson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5122A

Bernow Johansson, Ulrika

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385426
  • E-post: ulrika.bernow.johansson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5109D

Bjerström, Viktoria

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385452
  • E-post: viktoria.bjerstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Forskningssköterska
  • Rum: H561C

Blom, Lina

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385435
  • E-post: lina.blom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5109F

Bohman, Doris

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385404
  • E-post: doris.bohman@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: H529C

Borg, Christel

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385424
  • E-post: christel.borg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: H5128

Christiansen, Line

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385416
  • E-post: line.christiansen@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: H561A

Dellkvist, Helén

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385458
  • E-post: helen.dellkvist@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5101A

Falkskär, Sandra

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385417
  • E-post: sandra.falkskar@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5109E

Flyborg, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385447
  • E-post: johan.flyborg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: H564C

Folbert, Marie

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385429
  • E-post: marie.folbert@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5112C

Forsbrand, Malin

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385466
  • E-post: malin.forsbrand@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Biträdande universitetslektor
  • Rum: H560A

Hjelm, Markus

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385485
  • E-post: markus.hjelm@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: H528B

Holmgren, Ann-Charlotte

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385474
  • E-post: ann-charlotte.holmgren@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H528C

Isaksson, Ulrika

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385494
  • E-post: ulrika.isaksson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Datamanager
  • Rum: H568

Jarl, Jenny

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385467
  • E-post: jenny.jarl@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5119B

Jarl, Martin

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385407
  • E-post: martin.jarl@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5123B

Karlström, Isabelle

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385419
  • E-post: isabelle.karlstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H585C

Kransberg, Lena

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385443
  • E-post: lena.kransberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H530D

Larsson, Amanda

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385421
  • E-post: amanda.larsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5109C

Lindberg, Terese

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385477
  • E-post: terese.lindberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: H585A

Lindvall, Agneta

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385454
  • E-post: agneta.lindvall@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5123C

Magnusson, Kristin

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385448
  • E-post: kristin.magnusson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H529D

Mikaelsson Midlöv, Elina

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385437
  • E-post: elina.mikaelsson.midlov@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H528D

Moraes, Ana Luiza

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385841
  • E-post: ana.luiza.moraes@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Postdoktor
  • Rum: H561D

Nilsson, Lina

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385420
  • E-post: lina.nilsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: H530G

Olsson, Ann-Kristin

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385496
  • E-post: ann-kristin.olsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: H5129

Osbeck, Jeanine

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385450
  • E-post: jeanine.osbeck@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Institutionskoordinator
  • Rum: H532A

Piculell, Erik

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385411
  • E-post: erik.piculell@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: H561B

Renvert, Stefan

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385457
  • E-post: stefan.renvert@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor gäst
  • Rum: H564C

Resebo, Erik

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385442
  • E-post: erik.resebo@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Projektkoordinator
  • Rum: H568

Romare, Charlotte

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385431
  • E-post: charlotte.romare@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand / Universitetsadjunkt
  • Rum: H560E

Sandin, Sara

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385446
  • E-post: sara.sandin@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5109B

Sandström, Boel

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385412
  • E-post: boel.sandstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: H530F

Sanmartin Berglund, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385471
  • E-post: johan.sanmartin.berglund@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: H570A

Skär, Lisa

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385433
  • E-post: lisa.skar@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor/prefekt
  • Rum: H5123A

Stenberg, Filippa

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385463
  • E-post: filippa.stenberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5109A

Svendsen, Caroline

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385413
  • E-post: caroline.svendsen@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Forskningssköterska
  • Rum: H569

Svensson, Jenny

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385423
  • E-post: jenny.svensson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H5101B

Söderberg, Martin

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385071
  • E-post: martin.soderberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Koordinator
  • Rum: H560D

Tavakoli, Fatemeh

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385461
  • E-post: fatemeh.tavakoli@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: H530E

Tell, Johanna

  • Institution/Enhet: Institutionen för hälsa
  • Telefon: 0455-385464
  • E-post: johanna.tell@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Biträdande universitetslektor
  • Rum: H585B