Sökresultat

Andersson, Christian

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • E-post: christian.m.andersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Affilierad forskare

Andersson, Martin

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385657
  • E-post: martin.andersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J2414

Bengtsson, Lars

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • E-post: lars.bengtsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor

Braunerhjelm, Pontus

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • E-post: pontus.braunerhjelm@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J2405

Deiaco, Enrico

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • E-post: enrico.deiaco@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Affilierad forskare

Eklund, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • E-post: johan.eklund@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J2405

Hammarström, Gustav

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385617
  • E-post: gustav.hammarstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J2421

Hosseini, Mojtaba

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385616
  • E-post: mojtaba.hosseini@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt

Jienwatcharamongkhol, Viroj

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385603
  • E-post: viroj.jienwatcharamongkhol@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J2403

Karlsson, Charlie

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • E-post: charlie.karlsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor emeritus
  • Rum: J2405

Keskitalo, Mikael

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • E-post: mikael.keskitalo@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J2425

Kittipittayakorn, Cholada

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385611
  • E-post: cholada.kittipittayakorn@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J2420

Kusetogullari, Anna

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385609
  • E-post: anna.kusetogullari@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J2422

Lövstål, Eva

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385604
  • E-post: eva.lovstal@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J2419

Månsson, Jonas

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385612
  • E-post: jonas.p.mansson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J2415

Nilsson, Monica

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385842
  • E-post: monica.h.nilsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Institutionskoordinator
  • Rum: J2413

Numminen, Emil

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385601
  • E-post: emil.numminen@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/prefekt
  • Rum: J2222

Olsson, Ola

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • E-post: ola.olsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Unknown
  • Tjänst: Industridoktorand

Pan Fagerlin, Wen

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385618
  • E-post: wen.pan.fagerlin@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J2423

Quoreshi, Shahiduzzaman

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385638
  • E-post: shahiduzzaman.quoreshi@bth.se
  • Tjänsteställe: Unknown
  • Tjänst: Biträdande professor
  • Rum: J2409

Rouchy, Philippe

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385379
  • E-post: philippe.rouchy@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J2411

Siljeklint, Per

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • E-post: per.siljeklint@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt

Stone, Trudy-Ann

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385624
  • E-post: trudy-ann.stone@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J2424

Svensson, Martin

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385354
  • E-post: martin.svensson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J2412

Sällberg, Henrik

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385613
  • E-post: henrik.sallberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J2410

Söderqvist, Fredrik

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • E-post: fredrik.soderqvist@bth.se
  • Tjänsteställe: Unknown
  • Tjänst: Industridoktorand

Törnqvist Krasemann, Johanna

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385881
  • E-post: johanna.tornquist.krasemann@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: K:NA J2226, K:HAMN 3-307

Uddin, M Reaz

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • E-post: mreaz.uddin@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Industridoktorand

Unnikrishnan, Anupama

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385605
  • E-post: anupama.unnikrishnan@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J2416

Wang, Shujun

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385635
  • E-post: shujun.wang@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J2417

Wrenne, Anders

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385621
  • E-post: anders.wrenne@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J2408

Yücel, Ergin

  • Institution/Enhet: Institutionen för industriell ekonomi
  • Telefon: 0455-385606
  • E-post: ergin.yucel@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lärarassistent
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt! Under sommaren kan svarstiden vara längre än normalt.
×