Sökresultat

Abarkan, Abdellah

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385355
  • E-post: abdellah.abarkan@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: C423

Aldinge, Therese

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385323
  • E-post: therese.aldinge@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: C430

Andersén, Jimmie

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385326
  • E-post: jimmie.andersen@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: C425B

Aspenström, Aron

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385328
  • E-post: aron.aspenstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: C529

Berglund-Snodgrass, Lina

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385329
  • E-post: lina.berglund-snodgrass@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: C510

Blaga, Andreea

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385316
  • E-post: andreea.blaga@bth.se
  • Tjänsteställe: Unknown
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: C429

Fredin, Sabrina

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385319
  • E-post: sabrina.fredin@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lektor
  • Rum: C410

Gimeno Sánchez, Andrea

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385318
  • E-post: andrea.gimeno.sanchez@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: C505

Gorka, Adam

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • E-post: adam.gorka@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand

Haglund, Ulla

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385387
  • E-post: ulla.haglund@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: C525B

Hallqvist, Birgitta

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385311
  • E-post: birgitta.hallqvist@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: C526

Högström, Ebba

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385312
  • E-post: ebba.hogstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: C509

Karlsson, Patric

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385322
  • E-post: patric.karlsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: C430

Krsmanovic, Ksenija

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • E-post: ksenija.krsmanovic@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand

Lei, Wen

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • E-post: wen.lei@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Forskarstudernade

Lundström, Mats Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385302
  • E-post: matsjohan.lundstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lektor

Malmström, Bertil

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385303
  • E-post: bertil.malmstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor adjungerad
  • Rum: C530

Maudsley, Ann

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • E-post: ann.maudsley@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lektor

Nilsson, Ida

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385324
  • E-post: ida.nilsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: C425A

Nord, Catharina

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385307
  • E-post: catharina.nord@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: C 508

Oginga, Judith Achieng

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385314
  • E-post: judithachieng.oginga@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: C505

Persson, Christer

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385306
  • E-post: christer.persson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: C426

Sagot Better, Marcelo

Schartau, Katinka

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385308
  • E-post: katinka.schartau@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: C409

Schlyter, Peter

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385321
  • E-post: peter.schlyter@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor/Prefekt
  • Rum: C523

Skytt, Annica

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385539
  • E-post: annica.skytt@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Institutionskoordinator
  • Rum: C525A

Weddige, Susanna

  • Institution/Enhet: Institutionen för fysisk planering
  • Telefon: 0455-385313
  • E-post: susanna.weddige@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: C429
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×