Sökresultat

Bernelf, Malin

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385524
  • E-post: malin.bernelf@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3537

Dahl, Mattias

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385428
  • E-post: mattias.dahl@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J3539 KNA, 3-307 KHAMN

Eriksson, Mattias

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385705
  • E-post: mattias.eriksson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J3613

Fredriksson, Henrik

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385548
  • E-post: henrik.fredriksson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3603

Frånberg, Oskar

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385550
  • E-post: oskar.franberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/ docent
  • Rum: J3424

Gertsovich, Irina

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385580
  • E-post: irina.gertsovich@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3536

Gralvik, Per

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385690
  • E-post: per.gralvik@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3615

Gredehall, Martin

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385553
  • E-post: martin.gredehall@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3329

Hedberg, Claes

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385513
  • E-post: claes.hedberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J3540

Hjortsberg, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385763
  • E-post: johan.hjortsberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3614

Hultgren, Anders

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385588
  • E-post: anders.hultgren@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J3623

Ivanenko, Yevhen

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385596
  • E-post: yevhen.ivanenko@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Postdoktor systemteknik
  • Rum: J3549

Javadi, Saleh

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0454-385920
  • E-post: saleh.javadi@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt

Jogréus, Claes

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385405
  • E-post: claes.jogreus@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: J3605

Khamitova, Raisa

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385462
  • E-post: raisa.khamitova@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J3617

Kulesza, Wlodek

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385898
  • E-post: wlodek.kulesza@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J3626

Lennerstad, Håkan

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • E-post: hakan.lennerstad@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor emeritus
  • Rum: J3606

Lindberg, Vanja

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385438
  • E-post: vanja.lindberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/prefekt
  • Rum: J3533

Ludwig Barbosa, Vinicius

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385733
  • E-post: vinicius.ludwig.barbosa@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand

Lännström, Daniel

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385713
  • E-post: daniel.lannstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3611

Lövström, Benny

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385704
  • E-post: benny.lovstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: J3545

Mattsson, Linda

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385456
  • E-post: linda.mattsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J3616

Månsson, Hanne

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385572
  • E-post: hanne.mansson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3330

Nilsson, Christian

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • E-post: christian.nilsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Vik. universitetsadjunkt

Nilsson, Simon

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0454-385903
  • E-post: simon.nilsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Doktorand

Nyqvist, Robert

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385418
  • E-post: robert.nyqvist@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J3538

Nyström, Åke

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • E-post: ake.nystrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor

Olsson, Andreas

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385521
  • E-post: andreas.olsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: J3328

Palm, Bruna

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385583
  • E-post: bruna.palm@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Biträdande universitetslektor
  • Rum: J3603

Petersson, Tomas

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385561
  • E-post: tomas.petersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3337

Pettersson, Mats

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385728
  • E-post: mats.pettersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J-3543KNA, 3-307 KHAMN

Rameez, Muhammad

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0454-385905
  • E-post: muhammad.rameez@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: 3-305

Richter, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385545
  • E-post: johan.richter@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: J3544

Sievert, Thomas

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385543
  • E-post: thomas.sievert@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3609

Silvanius, Mårten

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • E-post: marten.silvanius@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Industridoktorand
  • Rum: J3524

Ström Bartunek, Josef

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385585
  • E-post: josef.strombartunek@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J3530

Svärd Olsson, Anna

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385516
  • E-post: anna.svard.olsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lärare tekniskt basår
  • Rum: J3606

Vu, Viet Thuy

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385579
  • E-post: viet.thuy.vu@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: J3607

Wagner, Stefan

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385557
  • E-post: stefan.wagner@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/docent
  • Rum: J3531

Åkesson Nilsson, Gunilla

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385686
  • E-post: gunilla.akesson.nilsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: J3327

Åsman, Mikael

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385720
  • E-post: mikael.asman@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: J3542

Öinert, Johan

  • Institution/Enhet: Institutionen för matematik och naturvetenskap
  • Telefon: 0455-385684
  • E-post: johan.oinert@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: J3641
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×