Sökresultat

Ayers, James

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385582
  • E-post: james.ayers@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: H451

Berger, Thomas

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385570
  • E-post: thomas.berger@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: H454A

Bergman, Dana

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385542
  • E-post: dana.bergman@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H436

Borén, Sven

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385723
  • E-post: sven.boren@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lektor/Prefekt
  • Rum: H455

Bratt, Cecilia

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385523
  • E-post: cecilia.bratt@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor/studierektor
  • Rum: H416B

Broman, Göran

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385504
  • E-post: goran.broman@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor/Dekan
  • Rum: H410A

Bryant, Jayne

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385581
  • E-post: jayne.bryant@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: H450

Callaghan, Edith

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385518
  • E-post: edith.callaghan@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: H415B

Daly, Elaine

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385522
  • E-post: elaine.daly@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H438

Garting, Lisa

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385547
  • E-post: lisa.garting@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt, Institutionskoordinator

Gould, Rachael

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385563
  • E-post: rachael.gould@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Biträdande lektor
  • Rum: H450

Hallstedt, Sophie

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385511
  • E-post: sophie.hallstedt@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: H449C

Johnson, Pierre

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385536
  • E-post: pierre.johnson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetsadjunkt
  • Rum: H436

Kuschel, Magnus

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • E-post: magnus.kuschel@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona

Kwok, Sze Yin

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385503
  • E-post: sze.yin.kwok@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Postdoktor
  • Rum: H453D

Lagun Mesquita, Patricia

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385507
  • E-post: patricia.lagun.mesquita@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: H453F

Laycock, Rebecca

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385717
  • E-post: rebecca.laycock@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Postdoktor
  • Rum: H415A

Missimer, Merlina

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385680
  • E-post: merlina.missimer@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: H437

Nikulina, Varvara

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385559
  • E-post: varvara.nikulina@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: H454D

Ny, Henrik

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385517
  • E-post: henrik.ny@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Universitetslektor
  • Rum: H454B

Olsson, Andreas

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385560
  • E-post: andreas.a.olsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Projektledare
  • Rum: H415B

Robèrt, Karl-Henrik

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • E-post: karl-henrik.robert@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Professor
  • Rum: H415B

Schulte, Jesko

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385519
  • E-post: jesko.schulte@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: H416A

Thomson, Giles Redding

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385716
  • E-post: giles.redding.thomson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Biträdande lektor
  • Rum: H453B

Tillborg, Helena

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • E-post: helena.tillborg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona

Vierling, James

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • E-post: james.vierling@bth.se
  • Tjänsteställe: Unknown

Villamil Velasquez, Denny Carolina

Watz, Matilda

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385568
  • E-post: matilda.watz@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: H449B

Wälitalo, Lisa

  • Institution/Enhet: Institutionen för strategisk hållbar utveckling
  • Telefon: 0455-385534
  • E-post: lisa.walitalo@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Doktorand
  • Rum: H453C
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×