Reseförslag

Reseförslag

Hitta till BTH

Kartor och adresser

Hotell med ramavtal

Hotell Conrad Apartments

First Hotel Statt Karlskrona

First Hotel JA

Scandic Karlskrona

Tåg

Stockholm Central-Bergåsa stn Måndag 06.21-11.12
Bergåsa stn-Stockholm Central Tisdag 13.45-18.39

Göteborg C-Bergåsa stn, Måndag 06.24-12.07
Bergåsa stn-Göteborg C 12.50-19.20

Malmö C-Bergåsa stn, Måndag 08.28-11.07
Bergåsa stn-Malmö C 12.50-15.31

Taxi (måste bokas i förväg)

Trossö Taxi (info@trossotaxi.se )

D2 Taxi

Flyg

Stockholm (ARN)-Ronneby(RNB) Måndag 8.15-9.15.
Ronneby(RNB)-Stockholm (ARN) Tisdag 16.15-17.15.

Flygbuss (måste bokas i förväg)