Ekonomiavdelningen

Ekonomiavdelningen

Ekonomiavdelningen hittar du på plan 4 i hus J på Campus Karlskrona.

Personal på avdelningen

Adolfsson, Kent

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385868
  • E-post: kent.adolfsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Ekonom
  • Rum: J4338

Ali, Esonita

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385217
  • E-post: esonita.ali@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Utbildnings- och forskningshandläggare
  • Rum: J2539

Basha, Arilda

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385203
  • E-post: arilda.basha@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Ekonom
  • Rum: J4321

Bladh, Christian

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385402
  • E-post: christian.bladh@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Ekonom
  • Rum: J4229

Duran, Rocio

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385023
  • E-post: rocio.duran@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Ekonom
  • Rum: J4334

Elme, Josefine

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385082
  • E-post: josefine.elme@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Ekonom

Hellkvist, Ulrika

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385497
  • E-post: ulrika.hellkvist@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Ekonom
  • Rum: J4318

Hoeck, Camilla

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385067
  • E-post: camilla.hoeck@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Ekonom
  • Rum: J4321
  • Tjänstledig: Tjänstledig

Jarlten, Madeleine

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385702
  • E-post: madeleine.jarlten@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Ekonom
  • Rum: J4336

Johansson, Annie

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385232
  • E-post: annie.johansson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Trainee

Larsson, Henrik

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385501
  • E-post: henrik.larsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Ekonomichef
  • Rum: J4230

Marminge, Lena

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385814
  • E-post: lena.marminge@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Ekonom
  • Rum: J4335

Myrhage, Daniel

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385038
  • E-post: daniel.myrhage@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Ekonom
  • Rum: J4322

Olofsson, Eva

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385022
  • E-post: eva.olofsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Ekonom
  • Rum: J4337

Persson, Madeleine

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0454-385924
  • E-post: madeleine.persson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Ekonom
  • Rum: J4331

Söderberg, Alice

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385042
  • E-post: alice.soderberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Unknown
  • Tjänst: Ekonom
  • Rum: J4322

Zelic, Alka

  • Institution/Enhet: Ekonomiavdelningen
  • Telefon: 0455-385078
  • E-post: alka.zelic@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Ekonom
  • Rum: J4319
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×