Reseförslag

Reseförslag

Hitta till BTH

Kartor och adresser

Hotell med ramavtal

Hotell Conrad

First Hotel Statt Karlskrona

Scandic Karlskrona

Tåg

Stockholm Central-Bergåsa stn Måndag 06.16-11.14
Bergåsa stn-Stockholm Central Tisdag 12.45-17.37

Göteborg C-Bergåsa stn, Måndag 06.24-12.07
Bergåsa stn-Göteborg C 12.45-18.05

Malmö C-Bergåsa stn, Måndag 08.28-11.07
Bergåsa stn-Malmö C 12.50-15.31

Taxi (måste bokas i förväg)

Trossö Taxi (info@trossotaxi.se )

D2 Taxi

Flyg

BRA: Stockholm (ARN)-Ronneby(RNB) Måndag 8.20-9.25.
SAS: Stockholm (ARN)-Ronneby(RNB) Måndag 8.15-9.15.
BRA: Ronneby(RNB)-Stockholm (ARN) Tisdag 14.55-16.00.
SAS: Ronneby(RNB)-Stockholm (ARN) Tisdag 16.15-17.15.

Flygbuss (måste bokas i förväg)

 

Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×