Avdelningen för utbildningsstöd

Avdelningen för utbildningsstöd

Avdelningen för utbildningsstöd hittar du på plan 2 i hus J på Campus Karlskrona.

Personal på avdelningen

Andersson, David

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385206
  • E-post: david.a.andersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Programkoordinator
  • Rum: J2536

Bergkvist, Monika

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385403
  • E-post: monika.bergkvist@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Utbildningshandläggare
  • Rum: J2532

Börjesson, Maria

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385027
  • E-post: maria.borjesson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Antagningshandläggare
  • Rum: J2546
  • Tjänstledig: Tjänstledig

Finnmark, Karin

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385052
  • E-post: karin.finnmark@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Programkoordinator
  • Rum: J2549

Fridolfsson, Anett

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385090
  • E-post: anett.fridolfsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Examenshandläggare
  • Rum: J2538

Fröborg, Karin

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385234
  • E-post: karin.froborg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Utbildningshandläggare
  • Rum: J2533

Gyllberg, Carina

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385205
  • E-post: carina.gyllberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Utbildnings- och forskningshandläggare
  • Rum: J2530

Lillqvist, Maria

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385695
  • E-post: maria.lillqvist@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Utbildningshandläggare
  • Rum: J2537

Lundberg, Eleonore

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385894
  • E-post: eleonore.lundberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Utbildnings- och forskningshandläggare
  • Rum: J2537

Magnusson, Ulrika

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0454-385925
  • E-post: ulrika.magnusson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Utbildningshandläggare
  • Rum: J2534

Nelsson, Jenny

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385034
  • E-post: jenny.nelsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Antagningshandläggare
  • Rum: J2544

Nilsson, Petra

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385097
  • E-post: petra.nilsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Utbildnings- och forskningshandläggare

Nordh, Veronika

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385041
  • E-post: veronika.nordh@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Antagningshandläggare
  • Rum: J2546

Persson, Ingvor

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385619
  • E-post: ingvor.persson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Antagningshandläggare
  • Rum: J2548

Puskar, Alma

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385233
  • E-post: alma.puskar@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Antagningshandläggare
  • Rum: J2545

Rosenqvist, Helena

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385208
  • E-post: helena.rosenqvist@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: VO-koordinator/Antagningshandläggare
  • Rum: J2547

Svensson, Jessica

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385004
  • E-post: jessica.m.svensson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Systemförvaltare
  • Rum: J2539

Tuvesson, Karolina

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385021
  • E-post: karolina.tuvesson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Systemförvaltare
  • Rum: J2540

Urbanski, Piotr

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385096
  • E-post: piotr.urbanski@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Analytiker
  • Rum: J2541

Welander, Jenny

  • Institution/Enhet: Avdelningen för utbildningsstöd
  • Telefon: 0455-385092
  • E-post: jenny.welander@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Chef för avdelningen för utbildningsstöd
  • Rum: J2542
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×