Högskoleservice

Enheten för högskoleservice

Högskoleservice​ har uppdraget att granska och registrera ansökningar från sökande till högre utbildning till samtliga lärosäten i Sverige.

För mer information kontakta:

Enhetschef Åsa Robertsson
asa.robertsson@bth.se
Telefon: 0455-38 56 22

Personal på enheten

Ahlberg, Gabriella

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • E-post: gabriella.ahlberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare

Bohlin, Anne-Lie

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • Telefon: 0455-385236
  • E-post: anne-lie.bohlin@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Koordinator
  • Rum: J4328

Edvinsson, Maria

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • Telefon: 0455-385244
  • E-post: maria.edvinsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare
  • Rum: C247

Ekenberg, Catrin

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • Telefon: 0455-385409
  • E-post: catrin.ekenberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare
  • Rum: C232

Fagerberg, Sandra

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • E-post: sandra.fagerberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare

Grahn, Linda

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • Telefon: 0455-385248
  • E-post: linda.grahn@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare
  • Rum: C232

Hinnerson, Sofia

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • E-post: sofia.hinnerson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare

Johansson, Marea

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • Telefon: 0455-385248
  • E-post: marea.johansson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare
  • Rum: C232

Karlsson, Kristina

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • Telefon: 0455-385033
  • E-post: kristina.karlsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare
  • Rum: C209

Kauppi, Jonna

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • Telefon: 0455-385918
  • E-post: jonna.kauppi@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare
  • Rum: C246

Lihdén, Alexandra

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • Telefon: 0455-385246
  • E-post: alexandra.lihden@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare
  • Rum: C246

Lindfors, Cecilia

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • Telefon: 0455-385246
  • E-post: cecilia.lindfors@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare
  • Rum: C247

Mauvais, Åsa Louise

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • Telefon: 0455-385244
  • E-post: asa.louise.l.mauvais@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare
  • Rum: C247

Nyberg, Ann-Christin

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • E-post: ann-christin.nyberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare
  • Rum: C246

Persson, Martina

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • Telefon: 0455-385244
  • E-post: martina.persson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare
  • Rum: C247

Robertsson, Åsa

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • Telefon: 0455-385622
  • E-post: asa.robertsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Enhetschef
  • Rum: C228

Rönér Janicke, Sara

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • E-post: sara.roner.janicke@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare

Sabel, Karin

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • E-post: karin.sabel@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare

Selander, Maud

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • Telefon: 0455-385246
  • E-post: maud.selander@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare
  • Rum: C232

Svensson, Per

  • Institution/Enhet: Enheten för högskoleservice
  • Telefon: 0455-385246
  • E-post: per.svensson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Granskare
  • Rum: C232
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×