IT- och serviceavdelningen

IT- och serviceavdelningen

IT-personal hittar du på plan 4 i hus J på Campus Karlskrona.

Personal på avdelningen

Albakkour, Alaaddin

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385112
  • E-post: alaaddin.albakkour@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Systemutvecklare
  • Rum: J4126

Andersson, Marie

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385179
  • E-post: marie.andersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Supporttekniker
  • Rum: J4209

Bengtsson, Jonas

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385155
  • E-post: jonas.bengtsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Supporttekniker
  • Rum: J4209

Caleklint, Stefan

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385177
  • E-post: stefan.caleklint@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Systemtekniker
  • Rum: J4117

Celsing, Oscar

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385110
  • E-post: oscar.celsing@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: IT-arkitekt
  • Rum: J4126

Francke, Ida

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385154
  • E-post: ida.francke@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Projektledare
  • Rum: J4120

Hylerstedt, Martin

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385839
  • E-post: martin.hylerstedt@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Supporttekniker
  • Rum: J4133

Lindström, Kristoffer

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385117
  • E-post: kristoffer.lindstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Systemutvecklare
  • Rum: J4126

Martinsson, Tom Ulf Roger

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385173
  • E-post: tom.martinsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Supporttekniker
  • Rum: J4133

Mattsson, Björn

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385163
  • E-post: bjorn.mattsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Systemtekniker
  • Rum: J4117
  • Tjänstledig: Tjänstledig

Månsson, Roger

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385156
  • E-post: roger.mansson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Systemadministratör

Nordgren, Johan

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385105
  • E-post: johan.nordgren@bth.se
  • Tjänsteställe: Unknown
  • Tjänst: IT-chef
  • Rum: J4129

Olofsson, Anders

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385851
  • E-post: anders.olofsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Systemtekniker
  • Rum: J4133

Olsson, Bengt

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385152
  • E-post: bengt.olsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Supporttekniker
  • Rum: J4117

Ottosson, Helen

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385151
  • E-post: helen.ottosson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Teamledare IT-support
  • Rum: J4209

Svensson, Anders

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385106
  • E-post: anders.k.svensson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Systemutvecklare
  • Rum: J4125

Törnblom, Henrik

  • Institution/Enhet: IT-och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385108
  • E-post: henrik.tornblom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Systemutvecklare
  • Rum: J4126
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×