Fråga en programansvarig

Fråga en programansvarig

Har du frågor om våra utbildningsprogram? Om upplägg, kurser eller något annat? Kontakta de som håller i programmen, våra programansvariga.

Johan Hjortsberg

Civilingenjör i marin teknik
300 hp

Johan Hjortsberg
johan.hjortsberg@bth.se

Foto på Christian Johansson Askling

Civilingenjör i maskinteknik
300 hp

Christian Johansson Askling
christian.johansson.askling@bth.se

Foto på Javier Gonzalez Huerta

Civilingenjör i mjukvaruutveckling
300 hp

Javier Gonzalez Huerta
javier.gonzalez.huerta@bth.se

Andrea Nordwall

Digital bildproduktion
180 hp

Andrea Nordwall
andrea.nordwall@bth.se

Foto på Daniel Nilsson

Digital ljudproduktion
180 hp

Daniel Nilsson
daniel.nilsson@bth.se

Patric Karlsson

Fysisk planering
180 hp

Patric Karlsson
patric.karlsson@bth.se

Foto på Christian Johansson Askling

Högskoleingenjör i maskinteknik
180 hp

Christian Johansson Askling
christian.johansson.askling@bth.se

Lena Prinselaar

Produktutveckling
120 hp

Lena Prinselaar
lena.prinselaar@bth.se

Terese Lindberg

Sjuksköterskeprogrammet
180 hp

Terese Lindberg
terese.lindberg@bth.se

Torbjörn Fridensköld

Software engineering
180 hp

Torbjörn Fridensköld
torbjorn.fridenskold@bth.se

Tekniskt basår
60 fup

Per Gralvik
per.gralvik@bth.se

Mikael Roos

Webbprogrammering
180 hp

Webbprogrammering distans
120 hp

Mikael Roos
mikael.roos@bth.se

Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×