Studerandeavdelningen

Studerandeavdelningen

Studerandeavdelningen hittar du på plan 2 i hus J på Campus Karlskrona.

Personal på avdelningen

Ahlgren, Marie

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385703
  • E-post: marie.ahlgren@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Högskoleadministratör
  • Rum: Receptionen hus A

Al-Leddawi, Mustafa

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385218
  • E-post: mustafa.al-leddawi@bth.se
  • Tjänsteställe: Unknown
  • Tjänst: Tentamensansvarig
  • Rum: J2127

Arlos, Sofi

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385674
  • E-post: sofi.arlos@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Studievägledare
  • Rum: J2112

Arpåker, Sven-Erik

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385077
  • E-post: sven-erik.arpaker@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Studentkurator
  • Rum: C327, K-hamn 3-235

Bejdevi, Åsa

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385607
  • E-post: asa.bejdevi@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Internationell koordinator
  • Rum: J2134

Bergkvist, Mathilda

Constantinescu, Carmen

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385893
  • E-post: carmen.constantinescu@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Internationell koordinator
  • Rum: J2132

Eriksson, Camilla

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385652
  • E-post: camilla.eriksson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Tentamenskoordinator/Bostadskoordinator
  • Rum: J2124

Göransson, Anders

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385209
  • E-post: anders.goransson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Tentamenskoordinator
  • Rum: J2125

Holmgren, Anna

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385079
  • E-post: anna.holmgren@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Samtalsterapeut
  • Rum: C326

Johansson, Ingalill

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385369
  • E-post: ingalill.johansson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Samordnare
  • Rum: C209

Johansson, Karin

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385202
  • E-post: karin.johansson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Mentor
  • Rum: C324

Lauterbach, Rosmari

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385039
  • E-post: rosmari.lauterbach@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Studievägledare
  • Rum: J2111, K-hamn 3-232

Leijonbielke, Björn

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385608
  • E-post: bjorn.leijonbielke@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Chef för studerandeavdelningen
  • Rum: J2121

Magnusson, Lena

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385235
  • E-post: lena.magnusson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: VO-koordinator
  • Rum: J2130

Mattsson, Jessica

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385627
  • E-post: jessica.mattsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Internationell koordinator
  • Rum: J2131

Nelson, Anette

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385014
  • E-post: anette.nelson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Högskoleadministratör
  • Rum: Receptionen hus A

Olsson, Emma

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385237
  • E-post: emma.olsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: VO-handläggare
  • Rum: J2120

Petersson, Jennifer

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385238
  • E-post: jennifer.petersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Utbildningsutvecklare
  • Rum: J2117

Pettersson, Anette

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385066
  • E-post: anette.k.pettersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Högskoleadministratör
  • Rum: J2119

Pezo, Maria

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385015
  • E-post: maria.pezo@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Högskoleadministratör
  • Rum: Receptionen hus A

Rådström, Idah

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385227
  • E-post: idah.radstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Mentor
  • Rum: J2116
  • Tjänstledig: Tjänstledig

Sellberg, Lena

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385644
  • E-post: lena.sellberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Studievägledare
  • Rum: J2113

Thuresson, Marie

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385018
  • E-post: marie.thuresson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Högskoleadministratör
  • Rum: Receptionen hus A

Velpula, Gurudutt

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385212
  • E-post: gurudutt.velpula@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Projektledare
  • Rum: J2114

Wennberg, Nina

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385678
  • E-post: nina.wennberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Internationell projektkoordinator
  • Rum: J2118

Wikström, Lena

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385211
  • E-post: lena.wikstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Samordnare
  • Rum: C323, K-hamn 3-239

Wycichowska, Marta

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385207
  • E-post: marta.wycichowska@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Mentor
  • Rum: J2116

Åkeborn Mallett, Pernilla

Åkeborn, Caroline

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385049
  • E-post: caroline.akeborn@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Mentor
  • Rum: J2129

Åshage, Jenny

  • Institution/Enhet: Studerandeavdelningen
  • Telefon: 0455-385614
  • E-post: jenny.ashage@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Schemaläggare
  • Rum: J2128
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×