Lokal- och serviceavdelningen

Lokal- och serviceavdelningen

Lokal- och serviceavdelningen hittar du i hus A på Campus Karlskrona.

Personal på avdelningen

Adamsson, Jerry

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • Telefon: 0454-385932
  • E-post: jerry.adamsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlshamn
  • Tjänst: Fastighetsservicetekniker
  • Rum: 3-331 KHAMN

Andersson, Ted

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385024
  • E-post: ted.andersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lokalvårdare
  • Rum: G237

Engholm, William

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385113
  • E-post: william.engholm@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Fastighetsservicetekniker
  • Rum: A101

Garbuz, Oleg

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385051
  • E-post: oleg.garbuz@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lokalvårdare

Gunnarsson, Mats

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385031
  • E-post: mats.gunnarsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Fastighetsservicetekniker
  • Rum: A115

Hajjaji, Abide

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • E-post: abide.hajjaji@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lokalvårdare

Hjalmarsson, Johan

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385048
  • E-post: johan.hjalmarsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Fastighetsservicetekniker
  • Rum: A103

Johansson, Per-Olof

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385069
  • E-post: per-olof.johansson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lokalvårdare

Johansson, Åsa

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385033
  • E-post: asa.johansson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lokalvårdare
  • Rum: G237

Jonasson, Tony

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385046
  • E-post: tony.jonasson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Fastighetsservicetekniker

Nilsson, Erica

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385037
  • E-post: erica.nilsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lokalvårdare

Nilsson, Jan

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • E-post: jan.nilsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Supporttekniker
  • Rum: J4126

Pihlblad, Eva

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385084
  • E-post: eva.pihlblad@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Chef för Lokal- och serviceavdelningen
  • Rum: J4223

Sayyahfar, Bizhan

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385035
  • E-post: bizhan.sayyahfar@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lokalvårdare
  • Rum: G237

Söderberg, Eleonor

  • Institution/Enhet: Lokal- och serviceavdelningen
  • Telefon: 0455-385032
  • E-post: eleonor.soderberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Lokal- och servicesamordnare
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×