HR-avdelningen

HR-avdelningen

HR-avdelningen hittar du på plan 4 i hus J på Campus Karlskrona.

Personal på avdelningen

Carlsson, Monica

  • Institution/Enhet: HR-avdelningen
  • Telefon: 0455-385068
  • E-post: monica.carlsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: HR-specialist
  • Rum: J4323

Göransson, Lina

  • Institution/Enhet: HR-avdelningen
  • Telefon: 0455-385029
  • E-post: lina.goransson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: HR-specialist
  • Rum: J4328

Hallén, David

  • Institution/Enhet: HR-avdelningen
  • Telefon: 0455-385053
  • E-post: david.hallen@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: HR-administratör
  • Rum: J4325

Karlsson, Evelina

  • Institution/Enhet: HR-avdelningen
  • Telefon: 0455-385083
  • E-post: evelina.karlsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: HR-administratör
  • Rum: J4328

Kinolli, Josefin

  • Institution/Enhet: HR-avdelningen
  • Telefon: 0455-385056
  • E-post: josefin.kinolli@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Rekryteringsstöd
  • Rum: J4326
  • Tjänstledig: Tjänstledig

Malmqvist Ahlberg, Marica

Nilsson, Ester

  • Institution/Enhet: HR-avdelningen
  • Telefon: 0455-385036
  • E-post: ester.nilsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: HR-specialist

Sjöström, Fredrik

  • Institution/Enhet: HR-avdelningen
  • Telefon: 0455-385007
  • E-post: fredrik.sjostrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: HR-chef
  • Rum: J4326

Somehagen, Jakob

  • Institution/Enhet: HR-avdelningen
  • Telefon: 0455-385047
  • E-post: jakob.somehagen@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: HR-specialist
  • Rum: J4325

Wagner, Alexandra

  • Institution/Enhet: HR-avdelningen
  • Telefon: 0455-385016
  • E-post: alexandra.wagner@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: HR-specialist/Internationell projektkoordinator
  • Rum: J4326
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×