Kommunikationsavdelningen

Kommunikationsavdelningen

Kommunikationsavdelningen hittar du på plan 1 i hus C på Campus Karlskrona.

Personal på avdelningen

Ahlström, Margareta

  • Institution/Enhet: Kommunikationsavdelningen
  • Telefon: 0455-385091
  • E-post: margareta.ahlstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Pressansvarig kommunikatör
  • Rum: C243B

Almroth, Eric

  • Institution/Enhet: Kommunikationsavdelningen
  • Telefon: 0455-385223
  • E-post: eric.almroth@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Kommunikatör
  • Rum: C239

Appelgren, Cecilia

  • Institution/Enhet: Kommunikationsavdelningen
  • Telefon: 0455-385229
  • E-post: cecilia.appelgren@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Kommunikatör
  • Rum: C225

Augustsson, Ola

  • Institution/Enhet: Kommunikationsavdelningen
  • Telefon: 0455-385213
  • E-post: ola.augustsson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Kommunikatör
  • Rum: C226

Dittmer, Marcus

  • Institution/Enhet: Kommunikationsavdelningen
  • Telefon: 0455-385214
  • E-post: marcus.dittmer@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Webbansvarig Kommunikatör
  • Rum: C238A

Frejd, Robin

  • Institution/Enhet: Kommunikationsavdelningen
  • Telefon: 0455-385043
  • E-post: robin.frejd@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Kommunikatör
  • Rum: C232

Glans, Sara

  • Institution/Enhet: Kommunikationsavdelningen
  • Telefon: 0455-385045
  • E-post: sara.glans@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Grafisk formgivare
  • Rum: C235

Persson, Anna

  • Institution/Enhet: Kommunikationsavdelningen
  • Telefon: 0455-385008
  • E-post: anna.persson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Kommunikationschef
  • Rum: C217

Persson, Johanna

  • Institution/Enhet: Kommunikationsavdelningen
  • Telefon: 0455-385215
  • E-post: johanna.persson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Kommunikatör
  • Rum: C228

Svensson, Cecilia

  • Institution/Enhet: Kommunikationsavdelningen
  • Telefon: 0455-385013
  • E-post: cecilia.svensson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Projektledare
  • Rum: C224

Törnström, Dennis

  • Institution/Enhet: Kommunikationsavdelningen
  • Telefon: 0455-385204
  • E-post: dennis.tornstrom@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Grafisk formgivare
  • Rum: C231
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×