Biblioteket

Biblioteket

Biblioteket hittar du på plan 1 och 2 i hus H på Campus Karlskrona.

Personal på biblioteket

Andersson, Josefin

  • Institution/Enhet: Biblioteket
  • Telefon: 0455-385109
  • E-post: josefin.andersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Bibliotekarie

Bourelius, Lasse

  • Institution/Enhet: Biblioteket
  • Telefon: 0455-385006
  • E-post: lasse.bourelius@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Bibliotekschef
  • Rum: 5221B

Dunberg, Therese

  • Institution/Enhet: Biblioteket
  • Telefon: 0455-385301
  • E-post: therese.dunberg@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Bibliotekarie
  • Rum: H211

Holmquist, Ingegärd

  • Institution/Enhet: Biblioteket
  • Telefon: 0455-385133
  • E-post: ingegard.holmquist@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Biblioteksassistent
  • Rum: 5215

Norling, Eva

  • Institution/Enhet: Biblioteket
  • Telefon: 0455-385132
  • E-post: eva.norling@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Bibliotekarie
  • Rum: 5214

Petersson, Lena

  • Institution/Enhet: Biblioteket
  • Telefon: 0455-385118
  • E-post: lena.petersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Bibliotekarie
  • Rum: H217

Pettersson, Anette

  • Institution/Enhet: Biblioteket
  • Telefon: 0455-385119
  • E-post: anette.pettersson@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Bibliotekarie
  • Rum: 5209

Råhlén, Gunnar

  • Institution/Enhet: Biblioteket
  • Telefon: 0455-385668
  • E-post: gunnar.rahlen@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Projektledare
  • Rum: H221A

Shabanzad, Maryam

  • Institution/Enhet: Biblioteket
  • Telefon: 0455-385107
  • E-post: maryam.shabanzad@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Bibliotekarie

Stockman, Anna

  • Institution/Enhet: Biblioteket
  • Telefon: 0455-385102
  • E-post: anna.stockman@bth.se
  • Tjänsteställe: Karlskrona
  • Tjänst: Bibliotekarie
  • Rum: 5209
Har du en fråga? Skriv den här, så återkommer vi så snart som möjligt!
×