Fråga programansvarig

Fråga programansvarig

Här hittar du kontaktuppgifter till alla våra programansvariga lärare på våra grundutbildningar. Om du undrar över något kring programmet, hör av dig! 

Oskar Frånberg

Civilingenjör i marin teknik
300 hp

Oskar Frånberg
oskar.franberg@bth.se

Civilingenjör i maskinteknik
300 hp

Christian Johansson Askling
christian.johansson.askling@bth.se

Civilingenjör i mjukvaruutveckling
300 hp

Javier Gonzalez Huerta
javier.gonzalez.huerta@bth.se

Daniel Nilsson

Digital ljudproduktion
180 hp

Daniel Nilsson
daniel.nilsson@bth.se

Patric Karlsson

Fysisk planering
180 hp

Patric Karlsson
patric.karlsson@bth.se

Högskoleingenjör i maskinteknik
180 hp

Christian Johansson Askling
christian.johansson.askling@bth.se

Foto på Lena Prinselaar

Produktutveckling
120 hp

Lena Prinselaar
lena.prinselaar@bth.se

Terese Lindberg

Sjuksköterskeprogrammet
180 hp

Terese Lindberg
terese.lindberg@bth.se

Torbjörn Fridensköld BTH

Software engineering
180 hp

Torbjörn Fridensköld
torbjorn.fridenskold@bth.se

Foto på Christoffer Karlsson

Spelprogrammering
180 hp

Christoffer Karlsson
christoffer.karlsson@bth.se

Technical artist i spel
180 hp

Martin Lillqvist
martin.lillqvist@bth.se

Tekniskt basår
60 fup

Per Gralvik
per.gralvik@bth.se

Mikael Roos

Webbprogrammering
180 hp

Mikael Roos
mikael.roos@bth.se

Mikael Roos

Webbprogrammering distans
120 hp

Mikael Roos
mikael.roos@bth.se